Czy wkładać koszulę w jeansy?

Udostępnij

Jeansy to najbardziej popularne spodnie na świecie. Sięgają po nie zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ci ostatni na ogół noszą je z koszulami z krótkim bądź długim rękawem. Panowie często zastanawiają się, jak nosić koszulę z jeansami: czy należy wkładać ją w jeansy, czy lepiej wypuszczać na wierzch.

Jakie koszule pasują do jeansów?

Okazuje się, że jeansy i koszula to połączenie, które świetnie sprawdzi się na co dzień. W takim zestawie możesz zarówno pójść do pracy, na randkę, jak i spotkanie ze znajomymi. Jeśli chcesz mieć pewność, że stworzony przez Ciebie zestaw będzie prezentował się naprawdę dobrze, wybierz koszulę o klasycznym kroju. Postaw na uniwersalny kolor – do takich zalicza się:

  • biel;
  • beż;
  • szarość.

Świetnym wyborem jest także koszula w różnych odcieniach koloru niebieskiego – z jeansami stworzy ona naprawdę udane połączenie.

Jaka koszula do niebieskich jeansów?

Niebieskie jeansy to najbardziej klasyczne spodnie z denimu. Szeroki wybór odcieni sprawia, że każdy z łatwością wybierze odcień wpisujący się w indywidualny gust. Pamiętaj, że z niebieskimi jeansami bardzo dobrze komponują się koszule tak naprawdę w każdym kolorze. Jeśli zależy Ci na klasycznym looku, postaw na model biały. Dobrym wyborem jest także koszula szara czy beżowa. Jeżeli zaliczasz się do mężczyzn preferujących tak zwany total look, możesz postawić na koszulę w odcieniu niebieskiego. Ciekawą propozycją jest model czarny. Mężczyźni, którzy nie boją się spojrzeń innych, mogą połączyć niebieskie jeansy z koszulą w kolorze czerwonym.

Koszulka męska i jeansy męskie

Kiedy koszulę należy wsunąć w spodnie?

Jeśli chcesz uchodzić za eleganckiego mężczyznę, musisz wiedzieć, kiedy koszula powinna być wsunięta w spodnie. Jeśli zdecydowałeś się sięgnąć po garnitur, pamiętaj, że Twoim modowym obowiązkiem jest koszula w spodniach. Niedopuszczalne jest noszenie jej na wierzchu. Podobnie jest wtedy, kiedy zakładasz chinosy – eleganckie, ale nieco mniej formalne spodnie. Jeżeli zamierzasz założyć koszulę do jeansów, ale jednocześnie chcesz założyć marynarkę, koszula także powinna znaleźć się w spodniach. Pamiętaj, aby postawić na odpowiednią koszulę – powinna ona być nieco dłuższa, dzięki czemu z łatwością wsuniesz ją w spodnie i nie będziesz martwić się tym, że wysunie się, kiedy się pochylisz bądź usiądziesz. Pamiętaj, że wybór koszul wizytowych jest ogromny – szeroka oferta modeli sprawia, że bez trudu znaleźć tą odpowiednią dla siebie.

Kiedy koszuli nie trzeba wsuwać w spodnie?

Nie w każdej sytuacji koszula musi znaleźć się w Twoich spodniach. Jeśli chcesz stworzyć niezobowiązującą codzienną stylizację z jeansami w roli głównej, ale bez marynarki, możesz spokojnie zapomnieć o wsunięciu koszuli w spodnie. Pamiętaj jednak, że możesz tak zrobić tylko wówczas, gdy koszula nie będzie zbyt długa. Do noszenia na wierzchu nadają się wyłącznie modele casualowe, z których zakupem na szczęście nie będziesz mieć problemu. Do noszenia na wierzchu nie nadają się koszule eleganckie, a więc dłuższe – po takie możesz sięgać tylko wówczas, gdy zamierzasz koszulę wpuścić w spodnie.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz