Jakie spodnie dla niskiego mężczyzny?

Udostępnij

Niski wzrost może nakładać pewne ograniczenia przy wyborze ubioru, szczególnie jeśli chcesz wyglądać na wyższego. Głównym celem jest wykorzystanie stylu i koloru, aby stworzyć stylizacje, która optycznie wydłuży sylwetkę.

Jakie spodnie dla niskiej osoby?

Wybieraj stylizacje monochromatyczne lub w jednej kolorystyce, dzięki czemu unikniesz „przeciążenia” sylwetki. Styliści zalecają wybieranie ubrań w jednolitych kolorach, które można łatwo ze sobą łączyć, zapewniając przestrzeń do stworzenia kilku stylizacji z tym samym elementem. Jeśli odzież ma nadruk, niech to będzie wąski pasek, mała kratka lub inny wzór, ale nie duże obrazy.

Podstawą twojej garderoby powinny być ubrania dopasowane do twojej sylwetki, jednak oversize'owe, luźne modele lub zbyt luźny fason sprawią, że sylwetka będzie wyglądać zbyt masywnie. Surowe sylwetki, stylizacje klasyczne czy sportowe, a także rzeczy niepasujące ściśle do sylwetki – to podstawa garderoby dla niskich mężczyzn.

Jaką długość spodni dla niskiej osoby?

Do stylizacji casual nadają się spodnie z wysokim lub średnim stanem, unikaj spodni z niskim stanem, które skracają sylwetkę. Aby jeszcze bardziej podkreślić linię nóg, zaleca się włożenie koszuli lub T-shirtu do spodni. W tym samym celu unikaj kontrastujących skarpet i butów. Jeśli chcesz dodać stylizacji świeżości lub jasnych akcentów, lepiej to zrobić za pomocą małych akcesoriów. Dobrymi opcjami będą spinki do mankietów, klasyczne zegarki, oryginalne, ale nie masywne pierścionki, a także różnorodne kapelusze.

Zdecyduj się na klasyczne dżinsy, bez mankietów, z ozdobą na dole lub z niskim stanem. Zadrapania lub dziury, jeśli są konieczne, a także prosty, luźny krój pomogą ci stworzyć udaną stylizację.

Spodnie dla niskiego mężczyzny

Jakie spodnie powinny nosić niskie osoby?

Wybierając spodnie, należy wziąć pod uwagę trzy aspekty:

  • Długość cięcia z przodu.
  • Szerokość spodni.
  • Długość spodni

Zbyt długi przód (za dużo dodatkowego materiału w kroku), szerokie spodnie i zbyt długie spodnie sprawią, że twoje nogi będą wyglądać na krótsze. Wybierz spodnie z normalnym lub krótkim stanem. W przeciwieństwie do spodni z niskim stanem, spodnie z krótkim stanem są przeznaczone do noszenia w talii i mają mniejszą odległość od guzika i kroku. W ubraniach wybieraj matowe tkaniny w stonowanych kolorach i odcieniach. Dobrze korygują sylwetkę i nie skupiają się na jej wadach. Ubrania w różnych kolorach wizualnie dzielą sylwetkę na osobne segmenty. Ale użycie tego samego koloru lub tonów z tego samego zakresu tworzy jedną ciągłą linię. Nie musisz używać jednego koloru (na przykład czarnego), lepiej wypróbować różne odcienie. Dotyczy to zarówno ciemnych, jak i jasnych kolorów.

Jak wiadomo, najłatwiejszym sposobem wizualnego zwiększenia wysokości jest dodanie elementów „wydłużających”. Najważniejszym z nich jest krawat, w żadnym wypadku nie za długi ani za krótki, dokładnie na środku paska spodni. Odpowiedni jest prawie każdy wzór. Jeśli jesteś wysportowany, wystarczy wąski krawat, jeśli masz kilka nadmiarowych kilogramów, wybierz klasyczną szerokość.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz