Jak nosić nerkę na ramieniu?

Udostępnij

Szczyt popularności nerek przypadł na przełom lat 90. i 2000. Następnie torby tego typu zostały zapomniane i pojawiły się w polu widzenia projektantów mody dwa lata temu. W ostatnich latach stały się bardzo popularne ze względu na swoją wszechstronność i wygodę.

Jak mężczyzna powinien nosić nerkę?

Ta kompaktowa torba nosi różne nazwy: „banan”, torba na pasek, „nerka”. Nazwa charakteryzuje wygląd torby i jej kształt. Zazwyczaj torba na pasek wykonana jest z trwałego, ale miękkiego materiału i posiada kilka przegródek pośrodku, a czasami jedną lub nawet dwie na zewnątrz. Regulowana długość paska umożliwia noszenie jej w talii, biodrach lub na ramieniu, w zależności od osobistych preferencji i kierunku stylistycznego ubioru.

Dzięki niej możesz wygodnie wyjść na spacer lub spotkać się z przyjaciółmi, gdy wystarczy zabrać ze sobą tylko telefon, klucze i kartę płatniczą. Podczas spacerów z dziećmi lub zwierzętami, posiadanie torby na pasek jest nieocenioną pomocą. Częste podróże czy aktywny wypoczynek to także powód do zakupu małej torebki na pasek.

Jak nosić męska nerkę?

Torby na pasek wkroczyły ponownie do świata mody całkiem niedawno, jednak zyskały ogromną popularność, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Po pierwsze, odciążają ręce. Po drugie, dodatki te wyglądają bardzo nowocześnie i świetnie komponują się zarówno z jeansami, jak i codzienną odzieżą roboczą.

Pozostaje tylko jedno pytanie: jak prawidłowo nosić nerki, z czym najlepiej je łączyć i gdzie wypada je nosić.

Nerka ma zwykle w środku jedną lub dwie przegródki zapinane na zamek. Nerki są szczególnie wygodne do biegania. Zazwyczaj nosi się je w talii, ale można ją również zawiesić na jednym ramieniu, przez głowę i ramię, lub po prostu na szyi. Najważniejsze, że czujesz się komfortowo.

Wybór odpowiedniego stylu noszenia uzależniony jest od wagi pojemności torby. Jeśli włożysz do niej tylko pieniądze i klucze do drzwi, możesz nerkę nosić na pasku. Dodatek nie będzie ci przeszkadzał w biegu czy chodzeniu. Jeśli jednak do środka trzeba włożyć ciężki telefon i portfel, lepiej przerzucić nerkę przez ramię. Dzięki temu torba nie będzie podskakiwać i zakłócać twoich czynności.

Saszetka męska

Jak nosić nerkę na kurtce?

Nerka doskonale nadaje się do noszenia w zimie. Mężczyźni i kobiety zwykle chowają ją pod dużą kurtką lub nawet długim płaszczem przeciwdeszczowym. To wygodne. Na przykład idziesz do supermarketu, podchodzisz do kasy i nie musisz szukać portfela ani pieniędzy. Wszystko masz pod ręką.

Wysokiej jakości skórzane nerki dla kobiet i mężczyzn doskonale nadają się do noszenia z garniturami biurowymi. Dziś ten trend zyskał naprawdę dużą popularność. Torba na pasek świetnie prezentuje się z odzieżą wierzchnią. Jeśli jest to płaszcz, nerka powinna mieć prosty kształt i odpowiedni odcień. Lepiej nosić ją na pasku bez zapinania odzieży wierzchniej. W połączeniu z marynarką nerkę można nosić przewieszony w talii lub przerzuconą przez ramię.

W przypadku wydłużonych prostych kurtek puchowych wybierz casualowe modele wykonane ze skóry. W przypadku krótkich, obszernych kurtek puchowych odpowiednie są modele toreb sportowych, jasnych, z dużymi logo i kolorowymi paskami.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz